programski osmislio Vuk Ognjenović

Večer baleta i plesa

Četvrtak, 19:00h
04. ožujka 2021.

1. Astor Piazzolla: TANGO

Koreograf: Vuk Ognjenović

Izvode: Helena Horvat, Lucija Horvat, Laura Špindel, Vanja Dušić, Danijel Novoselac i Vuk Ognjenović

2. Georges Bizet: CarMEN

Koreograf: Rafael Moura

Izvodi: Rafael Moura

3. Ludwig Minkus: DON QUIJOTE Kitrine prijateljice

Koreograf: Marius Petipa

Izvode: Sara Epifany Erceg, Lucija Horvat

4. Carlos Gardel: POR UNA CABEZA

Koreografi: Laura del Carmen Velasco Farrera i Vanja Dušić

Izvode: Laura del Carmen Velasco Farrera i Vanja Dušić

 5. Erik Satie: SAN

Koreograf: Vuk Ognjenović

Izvode: Lucija Horvat i Vuk Ognjenović

6. Adolphe Adam: LE CORSAIRE

3rd Odalisque variation

Koreograf: Joseph Mazilier

Izvodi: Laura Špindel

7. Cesare Pugni: KONJIĆ GRBONJIĆ Ples bisera

Koreograf: Sara Epifany Erceg

Izvode: Anja Bašnec i Lucija Firi

8. Camille SaintSaens: SMRT LABUDA

Koreograf: Mikhail Fokine

Izvodi: Helena Horvat

9. Petar Iljič Čajkovski: ORAŠAR Snježni pas de deux

Koreograf: Waczlaw Orlykovsky; prijenos Dinko Bogdanić i Vuk Ognjenović

Izvode: Laura Špindel i Vuk Ognjenović

10. Elis Regina: SAO PAULO

Koreograf: Rafael de Moura Rodrigues

Izvodi: Rafael de Moura Rodrigues

11. Tom Jobim/Frank Sinatra: COPACABANA

Koreograf: Rafael de Moura Rodrigues

Izvode: Laura Špindel i Rafael de Moura Rodrigues

12. Kevin MacLeod: KAMO NAS VODI?

Koreografkinja: Tessa Ljubić

Izvode: Lucija Firi, Helena Horvat, Lucija Horvat, Tessa Ljubić, Laura del Carmen Velasco Farrera,Vanja Dušić, Rafael de Moura Rodrigues, Danijel Novoselac i Vuk Ognjenović

V.d. ravnatelja Tehnike Mato Ivić

Voditeljica maskersko-vlasuljarske radionice Ružica Miler

Voditelj rasvjete Tomislav Kobia

Voditelj tona Davorin Toth

Slikar izvođač Leon Landeka

Dekor i scenska oprema izrađeni u radionici HNK pod vodstvom Željka Jurića.

Kostimi izrađeni u krojačkoj radionici HNK pod vodstvom Gordane Jurković.

Baletni majstori Sara Epifany Erceg i Vuk Ognjenović

 Korepetitori Sara Epifany Erceg, Helena Horvat i Vuk Ognjenović

Inspicijentica Irena Budak

Koordinator projekta Vuk Ognjenović

Premijera: 19. lipnja 2020. godine

Kupi ulaznicu

Program

  • 1. Astor Piazzolla

    TANGO

  • Koreograf

    Vuk Ognjenović

  • Izvode

    Helena Horvat, Lucija Horvat, Laura Špindel, Vanja Dušić, Neven Lucijan Davidović iVuk Ognjenović

  • 2. Georges Bizet

    CarMAN

  • Koreograf

    Rafael de Moura Rodriguse

  • Izvodi

    Rafael de Moura Rodriguse

  • 3. Erik Satie

    SAN

  • Koreograf

    Vuk Ognjenović

  • Izvode

    Lucija Horvat i Vuk Ognjenović

  • 4. Adolphe Adam

    LE CORSAIRE / 3rd Odalisque variation

  • Koreograf

    Joseph Mazilier

  • Izvodi

    Laura Špindel

  • 5. Cesare Pugini

    KONJIĆ GRBONJIĆ

  • Koreograf

    Sara Epifany Erceg

  • Izvode

    Anja Bašnec i Lucija Firi

  • 6. Camille Saint-Saens

    SMRT LABUDA

  • Koreograf

    Mikhail Fokine

  • Izvodi

    Helena Horvat

  • 7. Petar Iljič Čajkovski

    ORAŠAR

  • Koreograf

    Waczlaw Orlykovsky; prijenos Dinko Bogdanić i Vuk Ognjenović

  • Izvode

    Laura Špindel i Vuk Ognjenović

  • 8. Elis Regina

    SAO PAOLO

  • Koreograf

    Rafael de Moura Rodriguse

  • Izvodi

    Rafael de Moura Rodriguse

  • 9. Tom Jobim/Frank Sinatra

    COPACABANA

  • Koreograf

    Rafael de Moura Rodriguse

  • Izvode

    Laura Špindel i Rafael de Moura Rodriguse

  • 10. Kevin MacLeod

    KAMO NAS VODI?

  • Koreografkinja

    Tessa Ljubić

  • Izvode

    Anja Bašnec, Lucija Firi, Maria Holjevac, Helena Horvat, Lucija Horvat, Tessa Ljubić, Laura del Carmen Velasco Farrera,Vanja Dušić, Rafael de Moura Rodriguse, Neven Lucijan Davidović i Vuk Ognjenović

  • Baletni majstori

    Sara Epifany i Vuk Ognjenović

  • Korepetitori

    Sara Epifany Erceg, Helena Horvat i Vuk Ognjenović

  • Inspicijentica

    Irena Budak

    Premijera 19. lipnja 2020.

Zvuči zanimljivo?

Kupi ulaznicu